Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zwycięzcy

Utworzona: 2022-07-27


Modele MAN w wersji Individual Lion S uhonorowane nagrodą Red Dot Design.

Topowe modele TGX i TGE marki MAN zrobiły wrażenie również na 48-osobowym międzynarodowym jury ekspertów w konkursie Red Dot Design Award 2022: wyróżniające się ekskluzywnym wyposażeniem fabrycznym, docenianym przez kierowców, ciężarówka długodystansowa i furgonetka do lekkiego transportu dystrybucyjnego zwyciężyły w konkursie, w którym oceniano produkty z około 60 krajów w kategorii „Pojazdy użytkowe”. Oficjalna ceremonia wręczenia nagród odbyła się 20 czerwca w Essen.


Długodystansowy samochód ciężarowy TGX i van TGE w wersji Lion S, wyróżniające się dynamicznym wyglądem, wysokiej jakości materiałami i wyrafinowanymi elementami stylistycznymi, to ekskluzywne topowe modele w swoich seriach.


Z zewnątrz uwagę przyciągają elementy z włókna węglowego na zderzakach i lusterkach, a także czerwone akcenty na tle chłodnicy w kolorze fortepianowej czerni. Spójność stylistyczna jest widoczna także w kabinie: ozdobne czerwone szwy na skórzanej kierownicy, czerwone pasy bezpieczeństwa, skórzane fotele z alcantary z czerwonymi diamentowymi szwami oraz dopasowane podłokietniki i wstawki w drzwiach. Zagłówki zdobi haft z czerwonym lwem.

Źródło: MAN
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Wega Agencja celna


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels