Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Transport i Logistyka Polska

Czy po zdaniu prawka kierowca jest gotowy do pracy?
Utworzona: 2023-03-28

TLP zachęca do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli diagnozować rynek szkoleń kierowców w Polsce z punktu widzenia interesariusza, którym są transportowi pracodawcy.

Transport i Logistyka Polska jest zainteresowane, jak oceniacie polski rynek szkoleń kierowców. Co sądzicie o przydatności do zawodu kierowców młodych ludzi, którzy w Polsce ukończyli kurs na prawo jazdy kategorii C, C+E, D lub D+E, zdali egzamin państwowy w WORD-ach, a następnie uzyskali kwalifikacje wstępną? Czy poziom ich przygotowania jest wystarczający i adekwatny, czy też brakuje im podstawowych umiejętności i wiedzy niezbędnej do prowadzenia pojazdu i wykonywania zawodu kierowcy w realnym środowisku transportowym?

Udział w ankiecie pozwoli zdiagnozować rynek szkoleń kierowców w Polsce z punktu widzenia interesariusza, którym są transportowi pracodawcy. Pozwoli też przedstawić MI wnioski dotyczące zmian w przepisach regulujących rynek szkoleń kierowców, którzy ubiegają się o uprawnienia do prowadzenia pojazdów użytkowych oraz prawo do wykonywania zawodu kierowcy. Ankieta jest anonimowa.

Link do Ankiety ➡TLP
Do ulubionych Transport i Logistyka Polska
PREZENTACJA FIRMY
Viking Line Cargo


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels