Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Waberers z flotą młodszą niż 2,5 roku
Utworzona: 2023-08-09

W ostatnich latach Grupa na Węgrzech jak i w polskiej spółce LINK wymieniła znaczną część swoich samochodów ciężarowych, aby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości usługi o wartości dodanej i bardziej ekologiczne.

Firma osiągnęła swój cel, obniżając średni wiek swoich ciągników siodłowych w węgierskim segmencie transportu międzynarodowego (ITS) do 2,3 roku. Średni wiek całego segmentu międzynarodowego (w tym polskiej spółki zależnej LINK) został również obniżony do 2,1 roku.

Barna Erdélyi, członek zarządu Waberer's International, powiedział, że jednym z celów modernizacji floty ciągników i naczep jest bardziej ekonomiczna i zrównoważona jazda oraz obsługa klientów na jeszcze wyższym poziomie. Wyjaśnił, że międzynarodowa flota Waberer's Group liczy ponad 2100 pojazdów, z czego około 1700 znajduje się pod węgierskim zarządem, a około 400 pod nadzorem polskiej filii. Zwrócił uwagę, że od tej pory około jedna czwarta pojazdów w segmencie ITS będzie wymieniana co roku. Celem firmy jest także odnawianie i modernizacja floty naczep. W ostatnim czasie 45 trzyosiowych i 5 dwuosiowych naczep Berger zostało oddanych do użytku zarówno w transporcie lokalnym, jak i międzynarodowym.

Źródło: Waberers
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels