Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


6-tysięczny ciągnik siodłowy Volvo FH
Utworzona: 2023-09-20

Wydarzenie zbiegło się z 25. rocznicą partnerstwa obu firm. Przy tej okazji złożono deklarację woli ujednolicenia przyszłych strategii w zakresie rozwiązań zrównoważonych. Dostarczona z tej okazji ciężarówka z naczepą to kolejny model elektryczny Volvo FH.

Volvo Trucks stawia sobie ambitny cel, jakim jest zmniejszenie do 2030 r. emisji CO2 o 50%, co oznacza, że za siedem lat co druga nowa ciężarówka szwedzkiego producenta będzie wyposażone w bezemisyjny układ napędowy.

W 2021 roku Waberer's zaczął korzystać z pierwszej na Węgrzech seryjnie produkowanej ciężarówki elektrycznej Volvo FL. Od tego czasu firma zakupiła jeszcze dwie ciężarówki tej samej kategorii, a także inne pojazdy z alternatywnym układem napędowym. W lutym 2023 roku firma otrzymała elektryczny ciągnik siodłowy Volvo FH. Najnowszy nabytek to drugi elektryczny model Volvo FH. O zaangażowaniu Waberer'a w zrównoważony rozwój świadczy utworzenie niezależnej jednostki Green Division, która ma spełniać wymagania ekologiczne i pomagać klientom w osiąganiu ich celów ekologicznych.


Źródło: Waberer's
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Viking Line Cargo


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels