Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nowe nazewnictwo, ta sama sprawdzona jakość

Utworzona: 2023-09-19


Ultra, Modern i Legend to nowe kategorie olejów silnikowych Mobil Delvac dostępne w polskiej, autoryzowanej przez producenta, sieci sprzedaży. Zmiany w nazewnictwie mają zapewnić lepsze dopasowanie środka smarnego do potrzeb poszczególnych klientów.

Wraz z nowym nazewnictwem pojawiły się także nowe etykiety olejów Mobil Delvac. To co pozostało niezmienne to właściwości i potencjalne korzyści dla klientów - ta sama formulacja, doskonała wydajność, szeroki wachlarz aprobat OEM. Ogłoszone zmiany nie mają wpływu na cennik olejów.

Najnowsze zmiany w architekturze marki są dowodem naszego ciągłego inwestowania w rozwój produktów i traktowania olejów silnikowych Mobil Delvac jako wartości dodanej dla firm, których priorytetem jest utrzymanie biznesu w ruchu
podkreśliła Nicole Brombin, Europe and Turkey Field Marketing Manager, ExxonMobil.
Oleje serii Ultra są przeznaczone do silników najnowszej generacji, wymagających najwyższej ochrony i maksymalnej wydajności. Ich główne zalety to długie okresy między wymianami, doskonała ochrona przed utlenianiem i korozją, długookresowa kontrola gromadzenia się osadów i zużycia oraz doskonałe właściwości w niskich temperaturach. Przykładem oleju z nowej kategorii jest Mobil Delvac Ultra 5W-30 Ultimate Protection V2, który stopniowo zastąpi Mobil Delvac 1 LE 5W-30.

Oleje Modern zostały opracowane z myślą o pojazdach wprowadzonych do eksploatacji w ciągu minionej dekady, wymagających zaawansowanej ochrony silnika i jego osprzętu. Oleje tej serii cechuje m.in. wysoka stabilność termiczna i oksydacyjna, skuteczna ochrona przed zużyciem i kontrola lepkości oraz zaawansowane właściwości myjące i dyspersyjne. Po wprowadzeniu zmian olej Mobil Delvac MX ESP 15W-40 zostanie zastąpiony przez Mobil Delvac Modern 15W-40 Full Protection, a Mobil Delvac XHP ESP 10W-40 przez Mobil Delvac Modern 10W-40 Advanced Protection.

Legend to z kolei kategoria olejów przenaczonych do smarowania starszych silników. Oferta skierowana jest do właścicieli kilkunastoletnich, a nawet starszych pojazdów, oczekujących wysokiej ochrony przez środek smarny renomowanej marki. To produkty o dobrych parametrach lepkości i wysokiej odporności na korozję i utlenianie. Przykładem zmiany jest wprowadzenie nazwy Mobil Delvac Legend 1330 dla dotychczasowego oleju Mobil Delvac 1330.

Źródło: ExxonMobil
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels