Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ważny przystanek na trasie

Utworzona: 2023-11-10


Goodyear będzie promował swój autorski pakiet rozwiązań dla flot Total Mobility podczas targów SOLUTRANS 2023 w Lyon Eurexpo we Francji 21-25 listopada 2023 roku.

Na interaktywnym stoisku nr A031 w hali 5, marka zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania dla firm transportowych w atrakcyjnej formie łączącej elementy fizyczne z wirtualnymi. Stoisko Goodyear pozwoli odwiedzającym w jednym miejscu znaleźć i poznać najnowszą ofertę opon, a także liczne cyfrowe rozwiązania, jak systemy TPMS, CheckPoint czy DrivePoint stworzone po to, by wspierać przedsiębiorstwa flotowe w optymalizacji działań biznesowych. Systemy zintegrowane są z nowoczesnymi aplikacjami i wspierane przez technologie przetwarzania danych, sprowadzając bardzo skomplikowany proces zarządzania flotą do poziomu jednego ekranu komputera czy tabletu. Podczas targów producent przedstawi również zalety programu bieżnikowania opon i pokaże demonstracyjną oponę ciężarową wykonaną w 63% ze zrównoważonych materiałów, potwierdzając zaangażowanie marki w promowanie idei zrównoważonego rozwoju wśród flot transportowych.

Obecny na miejscu zespół ekspertów Goodyear odpowie na pytania i w razie potrzeby przygotuje spersonalizowane oferty. Ponadto, marka zaprasza do uczestnictwa w panelach dyskusyjnych oraz konferencji zaplanowanej na 23 listopada o 15:00 w hali 3.

SOLUTRANS 2023 to idealna okazja, by pokazać, w jaki sposób Goodyear może usprawnić działanie flot. To również kolejny ważny przystanek na trasie naszej pokazowej ciężarówki, która w ramach rozpoczętej w kwietniu kampanii Drive Results 2023 Tour odwiedziła już szereg europejskich krajów, uczestnicząc w ważnych wystawach poświęconych logistyce, oraz towarzysząc wyścigom Goodyear FIA ETRC powiedział Maciej Szymański, dyrektor Goodyear ds. marketingu opon użytkowych w Europie.

Floty stają się coraz bardziej zielone

Oferta marki na targi koresponduje z wynikami 3. edycji europejskiego badania wśród flot Goodyear Sustainable Reality Survey 2023. Ponad 1600 flot z całej Europy podzieliło się w niej swoimi doświadczeniami i przykładami działań w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dla ponad połowy respondentów (56%) stosowanie paliwooszczędnych opon okazało się być ważnym elementem zrównoważonego zarządzania flotą. Tendencja ta jest szczególnie wyraźna wśród największych przedsiębiorstw transportowych, liczących ponad 500 pojazdami – 70% z nich polega już na paliwooszczędnych oponach.

Źródło: Goodyear
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels