Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Światowe trendy, wymiana informacji, wiedzy i doświadczeń - Targi Stacja Paliw 2024

Utworzona: 2024-04-17


Organizowane od blisko 30 lat przez Polską Izbę Paliw Płynnych wydarzenie to jedna z największych wystaw dedykowanych rynkowi paliw w Polsce i za granicą.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW to przestrzeń, gdzie producenci, dystrybutorzy, usługodawcy z sektora paliwowego mają okazję zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odwiedzających. Wśród nich są przede wszystkim przedsiębiorcy poszukujący nowych rozwiązań – pomocnych w prowadzeniu firmy i odpowiadających na aktualne światowe trendy i potrzeby.

Podczas 29. edycji targów zaprezentują się wystawcy z branży paliwowej oraz – podobnie jak podczas ostatniej edycji – gazowej, której przedstawiciele tworzyć będą strefę "NTG 2024 – Nowoczesne Technologie Gazowe". W ramach strefy "Myjnie" swoje rozwiązania przedstawi również branża myjniowa – obecna na targach od lat. Targi STACJA PALIW to także miejsce dla wystawców z wielu innych branż – między innymi gastronomii, OZE i bioenergii, HoReCa, IT, identyfikacji wizualnej i reklamy i innych – bez których trudno wyobrazić sobie dzisiejszą stację paliw.

Wystawcy swoimi prelekcjami tworzą Akademię Przedsiębiorcy. Tutaj dzielą się praktyczną oraz szczegółowo prezentują swoją markę. Natomiast zgłoszone przez wystawców produkty i usługi mają szansę zdobyć nagrody w prestiżowym konkursie PRODUKT ROKU. Targom towarzyszy również Forum Dyskusyjne „Polski rynek paliw płynnych. Wybrane zagadnienia” będące okazją do uczestnictwa w debacie na temat aktualnej sytuacji na rynku.

🚩 XXIX Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2024
⏰ 8-10 maja 2024 r.
📌 EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Więcej informacji
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels