Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Omega Transport postawiła na niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność

Utworzona: 2024-05-21


Podczas uroczystej dostawy w Kässbohrer Partner Service Company Zygszym Sp. z o.o., firma transportowa odebrała cysternę paliwową K.STB E.

Decyzja o wyborze marki Kässbohrer była podyktowana ich reputacją w zakresie niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności. Ta dostawa jeszcze bardziej rozszerza możliwości operacyjne i wydajność Omegi Transport w branży paliw płynnych. Cysterna paliwowa K.STB E 39 doskonale wpisuje się w nasze zobowiązanie do świadczenia najwyższej jakości usług dla klientów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne udane współprace powiedział Sławomir Sikorski, dyrektor techniczny Omega Transport.
Zaangażowanie firmy Kässbohrer w bezpieczeństwo i innowacje znajduje odzwierciedlenie w samym produkcie. Cysterna paliwowa K.STB E 39 dzięki takim funkcjom, jak ochrona przed przepełnieniem, Sealed Parcel Delivery (SPD) i zaawansowane opcje antykradzieżowe gwarantuje najbezpieczniejszy transport towarów niebezpiecznych. Co więcej, wszechstronność pojazdu, z opcjami od 32 m³ do 45 m³ i konfiguracjami od 1 do 7 komór, zaspokaja różnorodne potrzeby transportowe przy jednoczesnym zachowaniu wydajności operacyjnej. Dzięki aerodynamicznej konstrukcji skrzyni ociekowej STB.E, przedni obszar zbiornika został zaprojektowany tak, aby zapewnić lepszy przepływ na powierzchni zbiornika, zmniejszając siłę tarcia i skutkując lepszym zużyciem paliwa i wydajnością.

W uroczystym przekazaniu uczestniczyli Sławomir Sikorski, dyrektor techniczny spółki Omega Transport oraz Kamil Łukaszuk, regionalny kierownik ds. sprzedaży w Kässbohrer Polska.Źródło: Kässbohrer
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels