Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych

Murowana dobra zabawa, i nie tylko...

Utworzona: 2024-05-28


Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych zaprasza przedsiębiorców na Piknik Transportowca, który będzie okazją do rozmowy, ale nade wszystko dobrej zabawy. Długoletnim członkom organizacji zostaną wręczone okolicznościowe upominki.

"Nie samą pracą żyje człowiek, choćby i nawet była pasją" - ten znany cytat pasuje jak ulał do tego, co mamy do przekazania. Otóż, PSPD z Gdyni zaprasza przedsiębiorców skupionych w organizacji do udziału w Pikniku Transportowca, co oznacza piękne okoliczności przyrody, smaczne jedzenie, dobrą muzykę, sposobność do porozmawiania na tematy poważne i błahe, ale nade wszystko okazję do wspólnej zabawy i oderwania się od rzeczywistości dnia codzienego, która skrzeczy.

Organizator zaprasza gości w piątek 7 czerwca o godz. 17.00 do malowniczo położonej Leśnej Karczmy Faltom w Nowym Dworze Wejherowskim, a wspólne spotkanie i zabawa potrwają do północy. Główne atrakcje pikniku to ognisko, dania z grilla, muzyka na żywo i tańce z DJ-em. W związku z 30-leciem PSPD długoletni członkowie otrzymają specjalne podziękowania i okolicznościowe pamiątki. Impreza jest w dużej części finansowana ze środków stowarzyszenia i dlatego chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu powinni przesłać kartę zgłoszeniową z danymi firmy oraz liczbą osób, które przyjadą na piknik.

Szczegółowe informacje: biuro@pspdgdynia.pl; tel. 502 492 918.
Do ulubionych Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych
Photo by Josh Hild from Pexels