Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Metallica z Iveco w niskoemisyjnym stylu na trasie koncertowej

Utworzona: 2024-07-09


IVECO zapewnia niskoemisyjny transport dla trasy koncertowej dzięki swoim pojazdom napędzanym gazem ziemnym, energią elektryczną oraz paliwami odnawialnymi dla silników wysokoprężnych. Barwy edycji specjalnej, inspirowane zespołem Metallica, zdobią limitowaną serię 72 pojazdów ciężarowych z bogatym wyposażeniem.

Flota IVECO inspirowana albumem Metallica: efektowne brandowanie i pojazdy edycji limitowanej

IVECO Group Centro Stilo zaprojektowało efektowną specjalną edycję barw dla całej swojej floty, czerpiąc inspirację z albumu 72 Seasons zespołu Metallica, który zagłębia się w transformacyjne doświadczenia pierwszych 18 lat życia, porównane do 72 sezonów wzrostu i ewolucji. To wyjątkowe zdobienie charakteryzuje się eleganckim czarnym designem z żywymi żółtymi akcentami, odzwierciedlającymi estetykę albumu. W szczególności przedni grill dumnie prezentuje kultowe logo Metallica, symbolizujące partnerstwo między IVECO a kultowym zespołem rockowym.

Limitowana seria 72 wysokiej klasy samochodów ciężarowych o dużej ładowności z ekskluzywnym wyposażeniem inspirowanym Metalliką, zostanie wprowadzona na rynek w drugiej połowie roku, oferując entuzjastom szansę na posiadanie części tego wspólnego przedsięwzięcia.


Kierowcy w centrum uwagi dzięki wyjątkowym działaniom angażującym

W centrum działań IVECO znajdują się kierowcy ciężarówek, co znajduje odzwierciedlenie również w partnerstwie z Metalliką, które obejmie działania mające na celu podkreślenie roli kierowców jako głównych bohaterów. Specjalny konkurs zaprosił kierowców wszystkich marek pojazdów do przesyłania nagrań wideo z ich występami w rytm muzyki Metalliki, z możliwością wygrania biletów na koncert i niesamowitych nagród. Wreszcie, cyfrowe narzędzie MY METALLICA TRUCK pozwoliło fanom tworzyć spersonalizowane tła o tematyce Metallica, zawierające ich zdjęcia, idealne do udostępniania w mediach społecznościowych. Inicjatywy te podkreślają zaangażowanie IVECO w docenianie i wspieranie kierowców ciężarówek oraz są zgodne z wartościami firmy skoncentrowanymi na kierowcach.


Ekskluzywny koncert zespołu Metallica ze specjalną strefą IVECO Village

W celu zaangażowania wszystkich interesariuszy w trasę koncertową, w ramach partnerstwa zarezerwowano ponad 1400 biletów dla klientów IVECO, a także pracowników Grupy Iveco, którzy mieli szansę wygrać bilety w specjalnym konkursie. Przyjaciele IVECO zostali ugoszczeni w IVECO Village, wyjątkowej strefie hospitality przygotowanej w kultowym stylu oraz kolorach zespołu.

Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z Iveco Group, przedstawili nam swoją wizję tego projektu i tego, jak chcą zmienić przyszłość transportu i emisji dwutlenku węgla. Od razu wiedzieliśmy, że cele Metalliki są zbieżne z ich celami i zdaliśmy sobie sprawę z ogromnego potencjału redukcji emisji CO2 w pojazdach ciężarowych używanych do transportu. Nasze partnerstwo rozpoczęliśmy w maju 2024, kiedy światowa trasa koncertowa M72 ruszyła w Europie, a pojazdy IVECO napędzane gazem ziemnym, energią elektryczną i odnawialnym olejem napędowym przewożą nasz sprzęt z miasta do miasta. Wspólnie będziemy mogli przyczynić się do realizacji zobowiązania Iveco Groupndo osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla netto do 2040 roku. To niesamowite, że możemy być tego częścią! skomentowała Metallica.


Źródło: Iveco
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Euroma Maciej Działoszyński


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels