Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pracujwlogistyce.pl

Przyjazny Pracodawca TSL 2019
Utworzona: 2019-11-19

Zwycięzcy zostali wyłonieni przez organizatorów plebiscytu - portal Pracujwlogistyce.pl i organizatora Targów TransLogistica Poland - na podstawie punktacji uzyskanej w ocenie ankiet, które wypełniali przedsiębiorcy jako zgłoszenie do plebiscytu. Do konkursu zgłosiło się blisko 70 firm.

REKLAMA
Tytuł Przyjazny Pracodawca TSL 2019 został przyznany C.H. Robinson Polska SA. w kategorii firm dużych (o zatrudnieniu powyżej 500 pracowników), Sanmar Sp. z o.o w kategorii firm średnich (o zatrudnieniu od 51 do 500 pracowników) oraz SafeFleet Sp. z o.o w kategorii firm małych (o zatrudnieniu do 50 pracowników).

Jak wybrano laureatów?

Ankieta zawierała pytania dotyczące czterech obszarów funkcjonowania firmy w zakresie: modelu i środowiska pracy, rekrutacji, rozwoju kariery oraz przyjaznego miejsca pracy. Odzwierciedla ogólne trendy panujące na rynku pracy. W tegorocznym plebiscycie szczególną uwagę zwrócono na proces rekrutacji i przyjazne miejsce pracy.

W tym roku do Plebiscytu zgłosiła się rekordowa liczba przedsiębiorstw w porównaniu z poprzednimi edycjami konkursu. O statuetkę ubiegało się ponad 70 firm z całej Polski. Wygrały najlepsze, chociaż poziom był bardzo wyrównany. Oznacza to, że bez względu na wielkość firmy, standardy i środowisko pracy są wszędzie podobne. To dobra zachęta dla kandydatów, którzy planują karierę w branży Transport – Spedycja – Logistyka, ale też i dobry sygnał dla całej gospodarki skomentowała Beata Trochymiak, redaktor naczelna portalu Pracujwlogistyce.pl.

Cieszymy się, że Plebiscyt Przyjaznego Pracodawcy zyskał tak duże uznanie pracodawców i coraz większa ich grupa ubiega się o statuetki. Warto przy tym dodać, że znakomite wyniki osiągnęła również 7. edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland 2019, których Plebiscyt jest częścią. W tym roku liczba wystawców zwiększyła się o 20 proc. w stosunku do roku ubiegłego. W sumie wystawiło się ponad 280 firm podsumował Paweł Konowałek, manager Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki TransLogistica Poland.

Źródło: Pracujwlogistyce.pl
Do ulubionych Pracujwlogistyce.pl
PREZENTACJA FIRMY
ADAR Sp. z o.o.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels