Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Przełomowa umowa podpisana

Utworzona: 2021-02-03


Wykorzystując niedawne przejęcie WABCO, dział systemów kontroli pojazdów użytkowych firmy ZF wyposaży naczepy Wielton w zaawansowane rozwiązanie telematyczne TX-TRAILERPULSETM marki Transics, a także w szeroki zakres usług wsparcia w całej Europie.

Zaawansowane rozwiązania do zarządzania flotą (FMS) firmy ZF umożliwią Wieltonowi znaczne zróżnicowanie oferty dla klientów dzięki rozwiniętym funkcjom zarządzania flotą w czasie rzeczywistym oraz wglądzie w oparciu o dane. Dzięki TX-TRAILERPULSE marki Transics na pokładzie naczep Wielton operatorzy flot będą odpowiednio wyposażeni, aby monitorować w trybie ciągłym stan naczep, a tym samym znacznie zwiększać wydajność operacyjną i bezpieczeństwo pojazdów.

ZF oferuje jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań do zarządzania flotą w branży pojazdów użytkowych. Dzięki dostępowi w czasie rzeczywistym do bogatych danych i informacji z tego zaawansowanego rozwiązania telematycznego, możemy pomóc naszym klientom prawdziwie zarządzać cyklem życia ich pojazdów. Łączenie naszej floty z telematyką, Internetem rzeczy (IoT) i usługami online ZF pomoże nam w rzeczywistym zrozumieniu użytkowania naczep na drogach. Krytyczny wgląd w stan naczep okaże się cenny dla zespołów inżynierów Wielton w celu dalszego dostosowania przyszłych technologii naczep do potrzeb naszych klientów. Jednocześnie te dane mogą być wykorzystane do dalszego podniesienia przez nas wartości w zakresie optymalizacji obsługi serwisowej i bezpieczeństwa flot powiedział Andrzej Mowczan, Dyrektor Komercyjny Wielton Trailers.

TX-TRAILERPULSE to unikalne rozwiązanie telematyczne, które rejestruje maksymalną liczbę danych z naczep z ograniczoną elektroniką, takich jak naczepy z zabudową kurtynową. Przekazuje ono w czasie rzeczywistym dane o lokalizacji i EBS do platformy oprogramowania biura obsługi zdalnej TX-CONNECTTM, nowe rozwiązanie może być dostarczane z akumulatorem bądź bez niego. W tym drugim przypadku urządzenie telematyczne może również uzyskiwać dane o ciśnieniu w oponach przesyłane bezpośrednio z systemów monitorowania ciśnienia w oponach WABCO OptiTire™. W ramach oferty usług cyfrowych ZF TX-TRAILERFITTM to zorientowana na diagnostykę platforma dla biura obsługi zdalnej, która przetwarza i wizualizuje parametry techniczne i stan techniczny naczep, zapewniając Wieltonowi i ich klientom możliwość optymalizacji czynności związanych z konserwacją naczep oraz zwiększenia bezpieczeństwa poprzez analizę stylu jazdy.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać Wielton jako cenionego gracza w branży naczep. Nasze rozwiązanie TX-TRAILERPULSE umożliwi Wieltonowi i jego klientom korzystanie z usług cyfrowych w chmurze. W połączeniu z naszą rozległą siecią serwisową i sprawdzoną wiedzą na temat jakości produktów jesteśmy zobowiązani wspierać Wielton w drodze do cyfryzacji i pomóc podnieść już wysoko ocenianą obsługę klienta powiedział Peter Bal, Business Leader Digital Customer Services EMEA w dywizji ZF Commercial Vehicle Control Systems.


Umowa ta jest kolejnym krokiem w kierunku wzmocnienia naszych relacji z firmą Wielton. Biorąc pod uwagę naszą rozległą wiedzę, bazę klientów i lokalną obecność na europejskim rynku naczep, z przyjemnością prezentujemy to wyjątkowe rozwiązanie naszym klientom naczep i flot, gdyż jest to forma przecierania szlaków w kierunku naczep przyszłości, dostarczających coraz więcej danych za pośrednictwem sieci dodał Christian Hainzl, Customer Business Leader Trailer EMEA w dywizji ZF Commercial Vehicle Control Systems.

W ramach umowy LTA instalacja usług telematycznych w naczepach Wielton będzie prowadzona w lokalizacjach firmy. Ta oferta pojawi się na polskim rynku jako wyposażenie dodatkowe dla nowych naczep.

Źródło: ZF Friedrichshafen AG
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels