Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nowa normalność w branży transportowej
Utworzona: 2021-05-26

Jak sprostać wyzwaniom przy wsparciu telematyki?

Jak radzą sobie dziś przedsiębiorcy w nowej rzeczywistości? Czy telematyka może być kluczem do rozwiązania ich problemów? O tym powiemy 26 maja 2021 r. podczas spotkania, na którym przedstawimy zarówno wyniki naszego badania ankietowego dotyczącego kondycji branży transportowej oraz wykorzystania przez jej przedstawicieli telematyki, jak również powiemy o nowych rozwiązaniach i praktycznych zastosowaniach systemów do zarządzania flotą.

Pandemia, koronakryzys i zmiany w otoczeniu prawno-ekonomicznym zmieniły sposób funkcjonowania wielu firm transportowych. Jeszcze nigdy rola transportu nie była tak istota, ale także nigdy przedtem branża nie stanęła w obliczu tylu nowych wyzwań. Przewoźnicy i firmy transportowe szukają nowych sposobów na optymalizację i wzrost efektywności działania w postpandemicznej rzeczywistości. Rozwiązania telematyczne wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i pomagają firmom transportowym prowadzić biznes mądrzej i wydajniej.

TEMAT
Nowa normalność w branży transportowej – jak sprostać wyzwaniom przy wsparciu telematyki?

CZAS i MIEJSCE
Środa, 26 maja 2021 r. godz. 13.00 / spotkanie odbędzie się on-line za pośrednictwem platformy ZOOM

Rejestracja dostępna pod linkiem

AGENDA
13.00 – 13.05 Wprowadzenie: Przedstawiciel ZMPD
13.05 – 13.20 Przedstawiciel ZMPD: Aktualna sytuacja w międzynarodowym transporcie drogowym – omówienie wyników badania ankietowego
13.20 – 13.50 Ekspert Webfleet Solutions: Optymalizacja przy wsparciu telematyki: kluczowe wyzwania i jak im sprostać
13.50 – 14.00 Sesja pytań i odpowiedzi / Zakończenie

NAGRODA DLA UCZESTNIKÓW
Wśród uczestników spotkania rozlosujemy nagrodę – terminal PRO8475 z profesjonalną nawigacją, systemem android i możliwością integracji z dowolnym systemem telematycznym lub aplikacjami zewnętrznymi. Wartość: 2116,50 zł.

Źródło: ZMPD
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o. o. Sp. komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels