Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pracujwlogistyce.pl

Laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2023”
Utworzona: 2023-06-05

Wyróżnienie to przyznawane jest od 11 lat przez Forum Kobiet w Logistyce, które skupia społeczność menedżerek pracujących zarówno po stronie dostawcy, jak i odbiorcy usług logistycznych. Jego celem jest promowanie różnorodności oraz zaangażowania kobiet w rozwój branży logistycznej, a przede wszystkim uhonorowanie ich sukcesów i działalności.

Jego autorką jest Beata Trochymiak, twórczyni i organizatorka Forum Kobiet w Logistyce. 11. edycja Forum Kobiet w Logistyce odbyła się pod hasłem „Excellence Together”, w dniach 29-30 maja 2023 r. w Józefowie koło Warszawy.

Tegoroczne hasło Forum Kobiet w Logistyce miało skłonić nas do refleksji i dyskusji, co oznacza przywództwo w czasach zachodzących zmian, kryzysów i rosnących napięć na świecie, a także co oznaczają wspólne działania w trosce o zrównoważony rozwój oraz nasze bezpieczeństwo. W takich czasach szczególnie należy docenić przywództwo kobiet mówi Beata Trochymiak, twórczyni wyróżnienia Kobieta roku w logistyce oraz Forum Kobiet w Logistyce.

Kobieta w Logistyce 2023

Wyróżnienia i statuetki „Kobiety w Logistyce 2023” wręczono w pierwszym dniu Forum w trakcie uroczystej gali. Otrzymały je:

👉 Magdalena Misztal-Piasny, dyrektor ds. doskonalenia procesów logistycznych w Europie, Unilever - Kobieta w Logistyce 2023 w kategorii odbiorca usług logistycznych. Z logistyką związana od ponad 17 lat. Swoją karierę zaczynała w firmie Kuehne Nagel, gdzie pracowała jako sprzedawca frachtów drogowych oraz morskich. Kolejne kroki w tej branży stawiała w firmach Hellmann oraz FM Logistic, gdzie odpowiadała za rozwój logistyki kontraktowej. Potem zarządzała operacyjnie zróżnicowanymi procesami logistycznymi w magazynie dla obszaru Europy Wschodniej w firmie Raben. Z Unilever związana jest od 2017 roku, obecnie na stanowisku dyrektora ds. doskonalenia procesów logistycznych w Europie.

👉 Katarzyna Ostojska, marketing manager w Raben Logistics Polska – Kobieta w Logistyce 2023 w kategorii dostawca usług logistycznych. Na początku swojej kariery związana była z branżą budowlaną, ale kiedy postanowiła sprawdzić co dzieje się w halach, które stawiała jej firma, postanowiła przejść do branży logistycznej, gdzie od zawsze (od ponad 20 lat) była związana z marketingiem i usługami B2B. W Raben Group także wdrażała standardy obsługi klienta w 10 krajach, w których ówcześnie działała firma. Stała się orędowniczką NPS (Net Promoter Score). Od 2016 pełni funkcję menedżera ds. marketingu w Raben Logistics Polska, jednocześnie koordynując działania CSR spółki.

Źródło: Forum Kobiet w Logistyce
Do ulubionych Pracujwlogistyce.pl
PREZENTACJA FIRMY
Viking Line Cargo


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels