Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pracujwlogistyce.pl

Jesteś zadowolonym pracownikiem branży TSL - zgłoś swoja firmę

Utworzona: 2023-10-17


To ostatni moment by zgłosić swoją firmę do udziału w plebiscycie Przyjazny Pracodawca TSL’2023 organizowany przez portal Pracujwlogistyce.pl i TransLogistica Poland.

To już 8. edycja tego znanego konkursu w Polsce, który dedykowany jest wyłącznie pracodawcom z branży Transport – Spedycja - Logistyka. Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów z pośród firm małych, średnich i dużych na rynku TSL. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych.

Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Na zgłoszenia ankiet do plebiscytu organizatorzy czekają do 18 października 2023 roku. Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy, zgłaszające się do Plebiscytu - o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi. Szczegóły opisuje Regulamin Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL 2023.

Ogłoszenia laureatów

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2023”, jak co roku odbędzie się w trakcie pierwszego dnia Targów TransLogistica Poland - w dniu 7 listopada 2023 roku w Warszawie.

🚩Ankietę do zgłoszenia w plebiscycie można pobrać ➡Tutaj.
🚩Ankietę należy odesłać do 18 października, na adres e-mail plebiscyt@pracujwlogistyce.pl

Regulamin konkursu
Do ulubionych Pracujwlogistyce.pl
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels