Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Opadł kurz, a kolejne spotkanie z kierowcami i trójramienną gwiazdą dopiero za rok

Utworzona: 2023-07-19


Dobiegł końca 19. zlot Master Truck Show w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem, podczas którego spotkali się truckerzy i fani tuningowanych ciężarówek.

Z roku na rok ta jedna z największych imprez tego typu w Europie nabiera coraz większego rozmachu i przyciąga coraz więcej odwiedzających – przybywa też nowych atrakcji, a wiele z nich stało się już tradycją. Do stałych punktów na mapie zlotu zalicza się z pewnością stoisko Mercedes-Benz Trucks, jak zawsze organizowane przez dolnośląskiego dealera marki, firmę Grupa Wróbel. Przez cały weekend każdy miał tu możliwość zapoznania się z najnowszymi ShowTruckami, a także z debiutującym właśnie na polskim rynku eActrosem. Dodatkowo na stoisku można było też obejrzeć FUSO Cantera z lawetą.

Nie tylko pojazdy przyciągały gości do stoiska pod znakiem trójramiennej gwiazdy, które w tym roku kusiło też tarasem widokowym na dachu jednej z naczep – można było z niego podziwiać panoramę kolorowych ciężarówek ustawionych po horyzont na płycie lotniska w Polskiej Nowej Wsi. Podobnie jak w ostatnich latach Mercedes-Benz Trucks przygotowało dla odwiedzających wiele niespodzianek, konkursów i wspólnych zabaw organizowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi mogli zrobić sobie zmywalny tatuaż, wziąć udział w animacjach prowadzonych przez hostessy: kolorowankach i dmuchaniu balonów. Na starszych gości czekał profesjonalny Barber oraz mini salon gier, a przede wszystkim dobrze znany kierowcom ActrosTeam: Kate Truck Driverka, Adrian Trucker Paker i ArtDrive. Przy pysznych daniach z grilla i zimnych napojach ambasadorzy Mercedes-Benz Trucks wymieniali się z koleżankami i kolegami po fachu doświadczeniami i opowieściami z tras, odpowiadali na pytania dotyczące Actrosa, rozdawali autografy i koszulki. Organizowali też konkursy, które mimo tradycyjnego już podczas Master Truck Show lejącego się z nieba żaru, cieszyły się wielką popularnością: panowie chętnie rywalizowali w wyciskaniu sztangi i rozegranym w systemie pucharowym siłowaniu na rękę.


Nie mogło zabraknąć także konkursów z udziałem Actrosa. Pierwszy, przeznaczony dla pań, wymagał precyzji: zadaniem było przekłucie w czasie dwóch minut umieszczonego na pachołku balonika za pomocą ostrza przymocowanego do kabiny ciężarówki. Druga konkurencja, rozgrywane drużynowo przeciąganie liną ShowTrucka, to już stały punkt programu Master Truck Show – w tym roku zwyciężyły panie z drużyny Atomówek oraz panowie z zespołu Speed Majsterów. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali zestawy nagród i pamiątek z kolekcji gadżetów Mercedes-Benz Trucks. Pełną atrakcji sobotę zwieńczyła wspólna wieczorna zabawa z DJ-em i Adrianem Truckerem Pakerem. W niedzielę stoisko przygotowane przez Grupę Wróbel odwiedzali kolejni goście, a zlot zakończyła tradycyjnie gala wręczenia nagród Master Truck Show.


Źródło: Daimler Truck Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels