Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Najpiękniejsze ciężarówki Scania wybrane

Utworzona: 2023-08-28


Blisko 150 uczestników „Pomorskiej Miss Scania 2023” ze swoimi pojazdami spotkało się w Gdańsku, aby po raz kolejny stworzyć wyjątkową wspólnotę i celebrować największe trakerskie święto Scania w Polsce i Europie.

Jesteśmy niezwykle dumni z tegorocznej edycji „Pomorskiej Miss Scania”. Otrzymaliśmy nie tylko rekordową liczbę zgłoszeń – niemal 150, ale przede wszystkim zgłoszone pojazdy były niezwykle różnorodne. Kierowcy z całej Polski zaprezentowali wyjątkowe ciągniki, wyróżniające się podwozia oraz całe zestawy. Gościliśmy nawet zabytkowy autobus Scania z muzeum w Słupsku. Zlot cieszył się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających: fanów motoryzacji, rodzin z dziećmi, a także zaangażowaniem partnerów oraz mediów. Dziękuję za zaufanie, wszystkie miłe słowa i wyrazy uznania w związku z rozwojem formatu naszego wydarzenia komentuje Łukasz Pokropek, dyrektor Scania Gdańsk.

Rekordy edycji

Laureatem tegorocznej edycji i zdobywcą tytułu „Pomorska Miss Scania 2023” został pojazd firmy Popławski Transport. Po raz pierwszy w historii Konkursu najwyższe wyróżnienie konkursowe trafia do tej samej firmy transportowej trzeci raz z rzędu. Zwycięski pojazd to trzyosiowa Scania 660S. Jury konkursowe, w którego skład wchodzili przedstawiciele mediów, sponsorów oraz Scania Polska docenili przede wszystkim wielki nakład pracy i dbałość o szczegóły włożone w projekt pojazdu. Od charakterystycznego malowania i prac wykonanych aerografem przedstawiających historię firmy, po wiele dodatków w ramach tuningu, jak orurowanie bądź elementy oświetlenia. Wnętrze zostało wykonane w klasycznym stylu Chesterfield – tapicerka z brązowej skóry ma liczne przeszycia oraz pikowania.

🏆 „Miss Publiczności” głosami fanów wybrano pojazd R580 do transportu drewna należący do Timberfast.
🏆 Z kolei bezkonkurencyjna w kategorii „Pomorska Miss Scania – Pojazd specjalny” okazała się Scania 143E V8 z 1990 roku z zabudową do transportu dłużycy z floty Tartak Gałka.
🏆 „Nagrodę Dyrektora gdańskiego oddziału Scania” przyznano firmie Profi-Link za pojazd Scania V8.
🏆 W tym roku przyznano również „Specjalne wyróżnienie dla zestawu”, które trafiło do firmy Repiński Transport za Scania R590 „Dywizjon 303” w nowej odsłonie.


Źródło: Scania Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels