Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zespół z Poznania górą!

Utworzona: 2022-06-19


Drużyna pracowników serwisu i biura obsługi klienta z Poznania zdobyła najwięcej punktów i otrzymała tytuł najlepszego zespołu serwisowego w Polsce w krajowym finale konkursu Scania Top Team 2022.

Zespół z Poznania będzie reprezentował nasz kraj w regionalnym finale, który odbędzie się we wrześniu br. w Bratysławie (światowy finał zaplanowano w 2023 r w Södertälje). Drugie miejsce w krajowym konkursie zajęła drużyna z Koszalina, a trzecie ekipa spółki Hołowińscy-Scanserwis, autoryzowanego dealera z Włocławka.


Oprócz wykazania się wiedzą teoretyczną, obejmującą kwestie techniczne, pracę w serwisie, obsługę klienta i wiadomości o macierzystej firmie, drużyny biorące udział w konkursie miały za zadanie udowodnić swoje umiejętności praktyczne na trzech stanowiskach serwisowych. Zadania dotyczyły diagnozy i naprawy usterki w ciągniku siodłowym, autobusie oraz silniku morskim.


Stworzyliśmy Top Team, aby zachęcić naszych pracowników serwisowych do rozwijania swoich umiejętności i pogłębiania wiedzy na temat rozwiązań transportowych i obsługi klienta. Chodzi również o zwrócenie uwagi na tych często niewidocznych bohaterów, którzy niestrudzenie pracują w serwisach, aby zapewnić naszym klientom najlepszy poziom usług. Top Team daje im szansę na zdobycie uznania, na jakie zasługują
– skomentował sens rywalizacji Mikołaj Pakuła, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi Scania Polska SA.
Top Team służy rozwojowi kompetencji zespołów serwisowych, wspiera pracowników w poszerzaniu wiedzy i umiejętności oraz promuje kulturę pracy zespołowej. Wszystko podporządkowane jest realizacji głównego celu serwisów Scania na całym świecie, jakim jest świadczenie usług, które zapewniają wysoką dyspozycyjność pojazdów użytkowanych przez klientów. W Top Team duże znaczenie ma również promocja bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska.

Źródło: Scania Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels