REKLAMA

Dla zakochanych w...

Platoniczna miłość
Platoniczna miłość
Kategoria: Dla zakochanych w... / Ilość glosów: 53

Ford Trucks International życzy szczęśliwych walentynek. Niech twoje serce zawsze podąża za miłością.

Monika_etransport.pl

SCANIA S500
SCANIA S500
Kategoria: Dla zakochanych w... / Ilość glosów: 55

Prezentacja SCANII S500 firmy Jens Bode.

Kinia_etransport.pl

Nowy Nissan Navara
Nowy Nissan Navara
Kategoria: Dla zakochanych w... / Ilość glosów: 71

Nissan Navara opiera się na ponad 80-letnim doświadczeniu producenta w zakresie pickupów i podejściu Nissana do dostarczania zaawansowanych technologii jak największej liczbie klientów. Po raz pierwszy do Navary wprowadzamy wersję PRO-4X, oferującą przyciągający wzrok styl i doskonałe właściwości jezdne dla miłośników przygód.

Monika_etransport.pl

Audi RS 5 DTM pobiło wiele rekordów
Audi RS 5 DTM pobiło wiele rekordów
Kategoria: Dla zakochanych w... / Ilość glosów: 51

28 zwycięstw, 95 razy na podium, 29 pole position, 28 najszybszych okrążeń i wszystkie sześć tytułów mistrzowskich: Audi RS 5 DTM, które w ostatnią niedzielę na torze Hockenheimring pojechało swój ostatni wyścig w serii DTM, w ciągu zaledwie dwóch lat ustanowiło wiele rekordów. Po części dzięki swojej wydajności, był to jeden z najbardziej udanych samochodów wyścigowych w historii DTM. Począwszy od sezonu 2021, w serii tej jeździć będą samochody klasy GT3.

Monika_etransport.pl

Nowy wymiar komfortu
Nowy wymiar komfortu
Kategoria: Dla zakochanych w... / Ilość glosów: 73

Obrotowy i ruchomy fotel z opcją rozkładania, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, lodówka, lustro, zlew, stół jadalny, koje rozkładane do 900 mm, to tylko część wyposażenia, które poprawią komfort pracy kierowcy.

Monika_etransport.pl

Cudeńko
Cudeńko
Kategoria: Dla zakochanych w... / Ilość glosów: 109

Na widok tego auta, prawdziwym miłośnikom Volkswagena Golfa I, z pewnością podskoczy ciśnienie... Klasyka w nowym wydaniu. Sami zresztą zobaczcie

Monika_etransport.pl

Zrównoważona przyszłość. Kolejna generacja Poda
Zrównoważona przyszłość. Kolejna generacja Poda
Kategoria: Dla zakochanych w... / Ilość glosów: 90

W roku 2019 Einride jako pierwsza na świecie firma wyprowadziła pojazd na drogi publiczne oraz przeprowadziła testy drogowe autonomicznych ciężarówek z udziałem klientów w wybranych lokalizacjach w Szwecji. 8 października odbyła się oficjalna premiera kolejnej generacji w pełni autonomicznego i elektrycznym pojazdu ciężarowego. Rozpoczęła się ona od nagrania wideo stworzonego przez szwedzkiego artystę Alexandra Wessely'ego z podkładem muzycznym w postaci symfonii Einride skomponowanej przez Jacoba Mühlrada, zagranej na pianinie.

Monika_etransport.pl