REKLAMA

Muzyczne

PTD - Mix Dla Kierowców
PTD - Mix Dla Kierowców
Kategoria: Muzyczne / Ilość glosów: 42

Od Autora:
Dla tych, którym się nie chce wyszukiwać w czasie jazdy moich piosenek zrobiłem mix przebojów z kanału Polish Truck Driver :) Mam nadzieję, że będzie on wam towarzyszył podczas dalekich tras i nie tylko. Jest to pierwszy taki mix przebojów na moim ka*ale. Pomysł podrzucił mi jeden z moich widzów i mam nadzieję że się sprawdzi. Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły to ja z chęcią wysłuchać i zdążę je w zycie; )
Życzę wszystkim jak zawsze dobrego odsłuchu i pozytywnych wrażeń

Kinia_etransport.pl

Warszawo walcz !!!
Warszawo walcz !!!
Kategoria: Muzyczne / Ilość glosów: 59

SABATON - przypominamy i wracamy do tego utworu, ale dziś tym bardziej należy PAMIĘTAĆ

Magda_etransport.pl

Warszawo walcz !!!
Warszawo walcz !!!
Kategoria: Muzyczne / Ilość glosów: 67

SABATON - Uprising - Warszawo walcz

Magda_etransport.pl

PTD - Takie życie wybrałem
PTD - Takie życie wybrałem
Kategoria: Muzyczne / Ilość glosów: 57

Od autora:
Wielu z nas wybiera różne zawody w życiu. My wybraliśmy pracę kierowcy ciężarówki, bo to był nasz wybór. Każdy kto się decyduje wybrać ten zawód wie jakie trudności napotka na swojej drodze. Chociaż czasami nie jest lekko my wykonujemy tą pracę z pasją.
Ciężko jest to zrozumieć wielu osobom, dlatego tym kolejnym nagraniem staram się stworzyć przekaz właśnie dla tych wszystkich Mądralińskich, którzy mają niewielkie pojęcie o tym co czasami mówią o nas kierowcach.
Zapraszam i życzę jak zawsze wielu pozytywnych emocji :)

Kinia_etransport.pl

PTD - Samotność
PTD - Samotność
Kategoria: Muzyczne / Ilość glosów: 55

Od autora:
Utwór Samotność opowiada o prawdziwych przeżyciach i odczuciach z jakimi kierowca ciężarówki zmaga się na co dzień. Zrozumie to tylko ten, kto to przeżył i tego doświadczył. Niech wszyscy, którym się wydaje, że zawód kierowcy ciężarówki to tylko zwiedzanie i oglądnie pięknych krajobrazów posłuchają tego kawałka, może coś do nich w końcu dotrze.
Pozdrawiam i jak zawsze życzę pozytywnych wrażeń

Kinia_etransport.pl

Modern Italo Disco. Volvo Truck.
Modern Italo Disco. Volvo Truck.
Kategoria: Muzyczne / Ilość glosów: 46

Clip zarówno do posłuchania jak i do pooglądania (i podziwiania widoków).

Kinia_etransport.pl

Krzysztof Krawczyk- Tobie MAMO!
Krzysztof Krawczyk- Tobie MAMO!
Kategoria: Muzyczne / Ilość glosów: 69

Twój ciepły śmiech otulał mnie, kołysząc moje sny. Oddałaś mi najlepsze dni młodości swojej blask. Tobie mamo za skrywany smutek i żal; Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk bukiet kwiatów z polnych łąk... Byłaś jak łzy, matczyne łzy w bezsennych nocy czas Gdzie marzeń blask o lepszych dniach, gdzie Twoje piękne sny Tobie mamo za skrywany smutek i żal; Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk bukiet kwiatów z polnych łąk... I teraz kiedy dzisiaj słysze dziecinny płacz to w oczach widzę Twoją twarz I słysze dobre rady na trudne dni co w życiu tak pomogły mi

Kinia_etransport.pl