Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Więcej punktów we Włoszech i na Słowacji a na Węgrzech kierowcy ciężarówek zapłacą telefonem

Utworzona: 2023-04-24


160 nowych stacji w sieci na Słowacji i we Włoszech. Udogodnienia na Węgrzech dostępne są na ponad 45 stacjach paliw M.Petrol.

📍 Słowacja

Europejska platforma B2B dla płatności i rozwiązań w trasie poszerzyła sieć akceptacji DKV Card o ponad 100 stacji OMV. W większości są to punkty dostosowane do potrzeb transportu profesjonalnego, położone w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych.

Cieszymy się, że udało nam się rozszerzyć dotychczasowe partnerstwo z OMV. Prawie cała sieć stacji paliw OMV na Słowacji jest kompatybilna z samochodami ciężarowymi, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom jeszcze większą wygodę i elastyczność mówi Anna Biekionis, country manager DKV Mobility w Polsce.

📍 Włochy

Tutaj do sieci akceptacji DKV dołączyło ponad 60 stacji paliw marki Shell/PAD Multienergy. Ale to dopiero początek, gdyż ekspansja Shell na tym rynku ma w ciągu najbliższych lat objąć 500 lokalizacji.

Cieszymy się, że PAD Multienergy - działający na licencji Shell - ponownie wprowadza markę Shell na włoski rynek detaliczny. Szczególnie ważna jest dla nas zapowiedź, że koncern planuje zwiększyć swoją ofertę paliw o niższej emisji, w tym biopaliw, skroplonego gazu ziemnego (LNG) oraz punktów ładowania aut elektrycznych. Doskonale wpisuje się to w nasze ambicje oferowania flotom rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój motoryzacji komentuje Sven Mehringer, dyrektor ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility.

📍 Węgry

Funkcja płatności mobilnych DKV APP&GO jest dostępna z poziomu z aplikacji DKV Mobility App. Dzięki ostatniemu rozszerzeniu mobilne rozliczanie zakupu paliwa jest możliwe w ośmiu krajach. Nowo dodane stacje M.Petrol obsługują także kierowców ciężarówek, którzy mogą teraz regulować płatności bezpośrednio przy dystrybutorze.

Źródło: DKV Mobility
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels