Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kolejne 700 stacji w Austrii i Wielkiej Brytanii w sieci DKV Mobility
Utworzona: 2023-08-04

Wiodąca europejska platforma B2B dla płatności i rozwiązań w trasie, konsekwentnie rozszerza swoją sieć akceptacji.

Firmy transportowe i flotowe mogą teraz rozliczać zakupy paliwa kartą DKV na wszystkich 161 stacjach paliw JET w Austrii, a także zyskały dostęp do około 100 powiązanych myjni.

Stacje JET oferują atrakcyjne ceny i nowoczesne wyposażenie. Cieszymy się, mogąc zaoferować naszym klientom jeszcze szerszy wybór punktów w Austrii. mówi Anna Biekionis, Country Manager DKV Mobility Polska.
Łącząc siły z DKV Mobility, otwieramy naszą sieć dla operatorów kart paliwowych i serwisowych, co przyczyni się także do generowania w tych lokalizacjach dodatkowego wolumenu sprzedaży Gerhard Entholzer, Manager Fleetcard w JET Tankstellen Austria.
Łatwiejsze podróżowanie czeka też firmy jeżdżące do Wielkiej Brytanii. Tutaj z karty DKV można od kilku dni korzystać na 580 stacjach marki Texaco, których punkty zlokalizowane są przy często uczęszczanych trasach i węzłach komunikacyjnych.

Niezmiernie cieszy nas podpisanie umowy z Valero, która dodatkowo wzmocniła naszą sieć akceptacji w Wielkiej Brytanii mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów DKV Mobility.
Źrodło: DKV Mobility Polska
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels