Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

DKV Box Europe nie tylko rozliczy opłaty drogowe
Utworzona: 2023-06-27

Od teraz klienci DKV Mobility mogą korzystać z tego urządzenia nie tylko do rozliczania opłat drogowych w 16 europejskich obszarach poboru opłat, ale także do zarządzania paliwem, śledzenia pozycji pojazdów i planowania tras, m.in. za pośrednictwem funkcji telematycznej DKV Live.

Usługę DKV Live można rezerwować i konfigurować bezprzewodowo. Dzięki temu, nie ma konieczności wymiany istniejącego urządzenia DKV Box Europe ani dołączania dodatkowego sprzętu.

Dzięki udostępnieniu usług DKV LIVE w urządzeniu DKV BOX EUROPE firmy transportowe znacząco oszczędzają czas i pieniądze mówi Manuel von Mohrenschildt, Director Partner & Solution Sales w DKV Mobility.
Użytkownik może poszerzyć zakres działania swojego boxa EETS, kiedy tylko zechce. Wystarczy łatwa konfiguracja, aby natychmiast zacząć korzystać z nowych, telematycznych usług cyfrowych. A one wpływają bezpośrednio na przejrzystość działania i wydajność naszych klientów tłumaczy Anna Biekionis, Country Manager DKV Mobility Polska.
Wraz z usługą urządzenie DKV Box Europe daje dostęp do kompleksowego systemu telematycznego, w którym dyspozytor może skierować kierowcę na preferowane stacje paliw, optymalizując w ten sposób koszty operacyjne. Kiedy kierowca dojeżdża do punktu rozładunku, dyspozytor otrzymuje powiadomienia bezpośrednio, a nie za pośrednictwem kierowcy. Oprócz tego DKV Live pozwala dyspozytorowi śledzić, czy kierowca jedzie najlepszą możliwą trasą i widzieć dane, które można dodać do dziennika pokładowego. Usługa ta zapewnia narzędzia do cyfryzacji codziennego transportu i typowych zadań dyspozytorów i kierowców.

Funkcje telematyczne DKV LIVE umożliwiają kompleksowy wgląd w aktualną sytuację danego transportu. DKV Mobility zapewnia cyfrowe narzędzia, które usprawniają pracę zarówno pojazdu, jak i kierowcy. podsumowuje Anna Biekionis.
Źródło: DKV Mobility
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels