Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zamówienie na 38 ciężarówek o wartości 16 mln euro
Utworzona: 2023-09-29

Pierwsza dostawa egzemplarzy modelu Quantron QHM z zestawem akumulatorów o pojemności 450 kWh i zasięgiem do 300 km planowana jest na koniec tego roku.

Ciężarówki Quantron z napędem akumulatorowo-elektrycznym trafią do firmy HAMA Trucks z Augsburga. Dostarczane będą zarówno jako ciągniki siodłowe, jak i podwozia przystosowane do przewozu nadwozi wymiennych. Wszystkie pojazdy są wyposażone w pakiet aerodynamiczny opracowany przez specjalistów firmy Quantron w celu poprawy zasięgu.

Dzięki wprowadzeniu do floty pojazdów z napędem elektrycznym firma HAMA Trucks będzie mogła zaoferować klientom zrównoważone rozwiązania transportowe. Transakcja jest finansowana w 80% przy użyciu środków niemieckiego Ministerstwa Transportu i Infrastruktury Cyfrowej (BMVD). Pojazdy są objęte serwisowaniem na czas uzgodniony w specjalnej umowie serwisowo-leasingowej.

Dostawa zamówionych ciężarówek to kolejny nasz krok w realizacji misji promowania zrównoważonej mobilności i wprowadzania rozwiązań przyjaznych dla środowiska w sektorze transportu
skomentował transakcję Andreas Haller, założyciel i prezes Quantron AG.
Źródło: Quantron
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels